انتشار مجموعه‌ای شش‌جلدی در حوزه‌ی روان‌درمان‌گری

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: فرهنگ و ادب - کتاب

حسن فرهنگی از نگارش مجموعه‌ای شش‌جلدی در حوزه‌ی روان‌درمان‌گری خبر داد و گفت، اولین جلد این مجموعه با نام «قصه‌گویان روان‌درمان‌گر» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار بخش کتاب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نویسنده با اشاره به این‌که کتاب «قصه‌گویان روان‌درمان‌گر» شامل قصه‌هایی است که در ناخودآگاه افراد تأثیر می‌گذارد، اظهار کرد: این کتاب به قصه‌هایی می‌پردازد که در طرف راست مغز انسان می‌رود و در ناخودآگاه افراد تأثیر می‌گذارد.

او ادامه داد: مجموعه‌ی کتاب‌های روان‌درمان‌گر شامل شش جلد است با موضوعات قصه‌گویان روان‌درمان‌گر، ضرب‌المثل‌های روان‌درمان‌گر، شاعران روان‌درمان‌گر، نویسندگان روان‌درمان‌گر، عرفان روان‌درمان‌گر و ادیان روان‌درمان‌گر که سعی دارم تمام این شش جلد را تا پایان سال 90 به چاپ برسانم.

به گفته‌ی او، «قصه‌گویان روان‌درمان‌گر» توسط نشر افراز در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

فرهنگی افزود: پس از نگارش و چاپ شش جلد مجموعه‌ی «روان‌درمان‌گر»، شش جلد دیگر نیز به این مجموعه کتاب‌ها اضافه خواهم کرد که مجموعه‌ی دوم به صورت حرفه‌یی به درمان‌درمان‌گری می‌پردازد.

این نویسنده با بیان این که در ایام تعطیلات عید نیز کتاب دیگری نوشته است، اظهار کرد: کتاب «روان‌شناسی عشق» را در ایام تعطیلات نوشته‌ام که این کتاب هم در راستای روان‌درمان‌گری است که از طریق ادبیات انجام می‌گیرد.

او همچنین از اتمام نگارش دو مجموعه‌ی داستان خود خبر داد و گفت: «ماهی‌های قرمز آبی‌اند» و «قتل در آکواریوم» با موضوع اجتماعی و در ژانر پست‌مدرن هستند که کار نگارش آن‌ها به پایان رسیده است و به زودی به چاپ می‌رسند.

از حسن فرهنگی

/ 0 نظر / 6 بازدید