سرگذشت آخرین تزار روس

  درخواست کتاب راهنمای خرید سبد خرید چاپ صفحه ارسال به دوست موضوعات مرتبط موضوع: رمان - تاریخی - تاریخ جهان
نویسنده: رابرت ماسی
مترجم: ذبیح الله منصوری
ناشر: نگارستان کتاب
نوبت چاپ: پنجم
تعداد صفحات: 1037 صفحه
تیراژ: 1500 نسخه
قطع: وزیری گالینگور
قیمت: 150000 ریال

 معرفی کتاب:

سرگذشت آخرین تزار روس: نیکلا و آلکساندرا
...........

درباره کتاب

سرگذشت نیکلای دوم آخرین تزار روسیه و همسرش الکساندرا که بر یک صد و سی میلیون نفر از مردم روسیه ی آن زمان سلطنت می کردند از حیرت انگیزترین و عبرت آورترین سرنوشت های تاریخ بشر است.
رابرت ماسی نویسنده ی آمریکایی برای تألیف کتاب مذکور دست به تحقیقی کامل، جامع و دقیق زده و در شرح زندگی نیکلای دوم و همسرش و نگارش شرح حال این دو، فقط به خاطرات و یادداشت های کسانی مراجعه کرده که تماس مستقیم با امپراتور و همسرش داشته اند. از این رو کتاب «سرگذشت آخرین تزار روسیه» نوشته ای است قابل تأمل جهت مورخین، پژوهندگان و علاقه مندان به وقایع تاریخی که با قلمی شیوا علل سرنگونی سلسله ی تزارها در روسیه و روی کار آمدن کمونیست ها در آن کشور را شرح می دهد؛ هر چند اینان نیز پس از 70 سال حکومت توأم با استبداد، قدرت را به دیگران سپردند.


از  http://www.sababook.com

/ 1 نظر / 8 بازدید
faceiran

جامعه مجازی و سیستم دوستیابی همراه با ارائه وبلاگ شخصی برای هر کاربر!!! بلاخره سایت فیس ایران افتتاح شد!!! بهتره هر چه زود تر به ما بپیوندید! به دلیل تبلیغات انبوه این سایت به زودی یکی از بزرگترین سایت های دوست یابی خواهد شد!!! اضافه کردن ویدیو. اضافه کردن آلبوم عکس ... همچنین اضافه کردن لینک وبلاگ خود که باعث افزایش بازدید شما می شود از قابلیت های دیگر است. ثبت شده در ستاد ساماندهی کشور پس بهتره هر چه زود تر به ما بپیوندید! منتظر شماییم: http://FaceIran.info به امید لحظات و روز های خوش